Kampanyalar - Okuma Listeleri

Uzaya Meraklı Çocuklar İçin Okuma Listesi Farklı yaş grupları için uzay temalı 11 kitap.
Çocuklar İçin Kitap Önerileri Çocuklar! Sizler için keyifle okuyacağınız kitaplar önermek istedik.  
Çocuklara Hayvan Sevgisi Aşılayan Kitaplar Hayvanlarla büyüyen çocuklar daha sosyal! Hayvanlarla büyüyen çocuklar daha ÖZGÜVENLİ! Hayvanlarla büyüyen çocuklar SORUMLULUK almayı biliyor. Hayvanlarla büyüyen...
3-6 Yaş Çocukların Severek Okuyacağı Resimli Kitaplar İnsanları mutlu etmenin en kolay yolu kitaplardan geçer. Kitapların son kullanma tarihi yoktur ve kimse bir kitap hediye aldığında mutsuz olmaz. Hadi sevdiklerin için bu kitaplardan...
Her Çocuğun Okuması Gereken 7 Tatil Kitabı Çocuklar! Okurken hayal gücünüzü geliştirecek birbirinden güzel 7 kitap serisini sizler için listeledik. 
Yaz Tatilinde Okumak için 3 Çocuk Kitabı Serisi Çocuklar! Okurken hayal gücünüzü geliştirecek birbirinden güzel 3 kitap serisini sizler için listeledik. 
Anlayarak Bir Kitap Okumak, Anlamadan Yüz Kitap Okumaktan İyidir Az okuyan ve okuduğunu anlamakta güçlük çeken bir kuşak için Bilgi Yayınevi olarak iki farklı liste hazırladık!
Okumayı Yeni Öğrenen Çocuklar İçin Şahane Kitaplar Okuma yazmayı yeni öğrenen minikler için 7 güzel ilk okuma serisi... 
Her Çocuğun Okuması Gereken Sessiz Kitaplar Çocukların Sessiz Kitap Okuması için 7 Güzel Neden
İsrail ve Ortadoğu’yu Anlamak İsteyen Herkesin Okuması Gereken 3 Kitap Bilgi Yayınevi olarak yayımladığımız kitapların içinden İsrail ve Ortadoğu ile ilgilenen herkesin okuması gereken 3 kitabı seçtik. Bu kitapların hangilerini okudunuz?
8 Mart’ta 8 Kitap: Dünya Emekçi Kadınlar Günü Bu kitapların hangilerini okudunuz?
Sevgililer Gününde Hediye Edilebilecek En Güzel Aşk Romanları Bilgi Yayınevi olarak yayımladığımız kitapların içinden aşka dair 8 kitap seçtik. Bu romanların hangilerini okudunuz?
Hayatta Başarılı Olmaları için Çocuklara Yol Gösteren En Etkili 6 Kitap Yıllardır milyonlarca çocuğun okuduğu dünya klasiklerinin en güzel kitapları…
Mutlaka Okumanız Gereken 9 Klasik Klasikler dizisinin içinden her okurun okuması gereken 9 kitap...
0-5 Yaş Çocukların Okuyabilecekleri Eğlenceli Kitaplar Çocuklar için 2022 yılının en rengârenk, en eğlenceli kitap listesini hazırladık.  
Çocuklar! Sizin İçin Harika Macera Kitaplarımız Var! Nefes kesici  bu macera kitaplarını çocuklar çok sevecek. 
Tatilde 8-12 Yaş Çocuklar İçin Keyifli Okuma Önerileri Çocuklar için harika bir okuma listesi...      
Çocukların Hayal Gücünü Geliştiren En Güzel 5 Kitap Derslere tüm enerjimizle başladığımız bu dönemde okurken hayal gücünüzü geliştirecek birbirinden güzel 5 kitabı sizin için listeledik. 
Kapat