Çocuklara Felsefeyi Sevdiren Anooshirvan Miandji’den 5 Kitaplık Set

Samed Behrengi kitaplarımızın çevirmeni, felsefeci Dr. Anooshirvan Miandji'nin çocuklar için yazdığı kitaplar, onları düşünmeye, sorgulamaya, keşfetmeye teşvik ediyor. Önemli olanın doğru sorular sormak olduğuna inanan Miandji kitaplarında dostluğu, dürüst ve adil olmayı, dayanışmanın önemini anlatıyor. Miandji’nin 5 kitabı, çocuklara umut verecek bir set. 

 

 

Filozof Meşe

Anooshirvan Miandji Filozof Meşe kitabında, çocuklara haksızlığa uğradıklarında, adil olmayan bir durum olduğunda vazgeçmemeleri, mücadele etmeleri gerektiğini anlatıyor. Yaşadığımız dünyada herkesin eşit haklara sahip olduğunu, haklarını savun(a)mayanların da sesi olmamız gerektiğini çocuklar Filozof Meşe’den okuyor. Filozof Meşe çocuklara şu mesajı veriyor: “Unutma, bazen bir meşe her şeyi değiştirebilir… Belki de o meşe sensin!”

 Anooshirvan Miandji'nin  Filozof Meşe kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

Samanadam

Samanadam, çocukların özgüven duyma, yaratıcılığı besleme, kendi düşüncelerini oluşturma ve savunma gibi kişilik gelişimlerini desteklerken; farklı düşüncelere hoşgörülü olma, eleştiriye saygı duyma, demokratik anlayış gibi sosyal yetilerini de geliştiriyor. Samanadam, sevginin değerini anlamak, hayatımızdaki neden-sonuç ilişkilerini sorgulamak için çocukların mutlaka okuması gereken bir kitap. Samanadam kitabı, Küçük Kara Balık, Küçük Prens kitaplarındaki gibi çocuklarınızı düşünmeye isteklendirecek, başucu kitabı olabilecek bir eser.

 Anooshirvan Miandji’nin Samanadam kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

Bilge Çiçek

Anooshirvan Miandji’nin Bilge Çiçek kitabı, çocuklara mücadele gücünün yeterince sabrederek ve vazgeçmeyerek ulaşabilecekleri bir beceri olduğunu anlatan harika bir kitap. Kitap çocuklara şu mesajı veriyor: “Bazen her yolu denersiniz, elinizden geleni yaparsınız ama istediğiniz şey olmaz. Sabırla beklerken, birdenbire bir süredir emek verdiğiniz şey gerçekleşir.” Bilge Çiçek kitabı çocukların hayatları boyunca karşılarına çıkabilecek zorluklar karşısında çaresiz hissetmemeleri için bu zorluklarla nasıl başa çıkabileceklerini anlatan sevgi dolu, motive edici bir kitap. 

 Anooshirvan Miandji’nin Bilge Çiçek kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile satın almak için hemen tıklayın.

 

 

 

 

Muz Cenneti

Anooshirvan Miandji, Muz Cenneti kitabında çocuklarımıza farklı bakış açıları kazandırıyor, hayatı sorgulamalarına, neyi neden yaptıklarını anlamalarına, gerçek duygularını gözlemlemelerine, hatta belki mutluluğun kaynağını bulmalarına yardımcı oluyor. Muz Cenneti kitabı çocuklara, cevabı yanlış yerde ararlarsa bulamayacaklarını, bazen sorunları çözmek için farklı bakış açıları gerektiğini anlatıyor. 

 Anooshirvan Miandji'nin  Muz Cenneti kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

Kara Kaz

Bilim nedir? Nasıl gelişir? Bilimsel yöntem nedir? Bilimsel doğru nedir? Nasıl bilim insanı olunur? Bilim mi yanılır bilim insanı mı? Bilim insanı ahlaklı olmazsa ne olur? Bilim için neden dürüstlük çok önemli?Çıkar bir işin içine girerse ne olur? Çıkarlar çatışırsa ne olur? Genelleme yaparsak ne olur? İnsan beyni kendini nasıl kandırır? Bu sorulardan bazılarını merak ediyorsanız Kara Kaz onu okumanızı bekliyor.

Anooshirvan Miandji'nin  Kara Kaz kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

Anooshirvan Miandji Çocuk Kitapları Setini indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 Kapat