Öncü: Yalan, İhanet ve Ölüm

“Oyuna hazır mısın?”

Hırsları için kendinden vazgeçmiş, sana her şeyi öğreten akıl hocanı nasıl durdurabilirsin? Steve Jackson’ın yazdığı Öncü kitabı, Londra’daki ikinci patlamayı çözmekle görevlendirilen MI6 gizli servisi ajanı Paul Aston’ın nefes kesici hikâyesini anlatıyor. “Yıldırım düştüğü yere bir daha düşmez” denir. Yanılıyorlar. Son iki yılda ikinci kez bombalanan Londra’da, düşman bu kez çok daha yakında. Araştırma yapmak için gönderilen Aston, içine düştüğü dehşet dolu serüvende yüzleşeceği gerçeklere henüz hazır değildi.

 “Odayı iki saatliğine kiralamıştım. Saatime göz attım, sekiz dakika kalmıştı.”

Gizli servise yıllarını vermiş, deneyimli bir ajan başka birine dönüşmeye karar verdiyse onu kim engelleyebilirdi ki? Bir cuma akşamı, iş çıkışı evine dönen insanların merdivenlerden yeraltına inişlerini seyrederken soğukkanlılığını kaybetmeyen bir adam… Geçmişteki hayatını bir kenara bırakıp çok farklı bir hayat seçmişti. Onu durdurmak için görevlendirilen ajan Aston, çoktan peşine düşmüştü. Mentorunun ihanetine uğrayan ajan Aston, suçluyu bulmak için ondan öğrendiklerini uygulamak, zorlu bir sınavı başarmak zorunda kalacaktı. Sır perdesini yavaş yavaş aralarken kendi hayatıyla ilgili gerçeklerle de yüzleşmesi gerekecekti. Öncü, en yakınınızdakilerden bile şüphe duymanıza, gerçek bildiklerinizi sorgulamanıza neden olacak bir roman.

Hayat tercihlerle doludur. Bazıları zor olur. Gizli ajan Aston iki yüzden fazla kişinin ölümüne neden olan caniyi durdurmak için elinden geleni yapıyor. Bunun için onun gibi düşünmek ve davranmak zorunda kalıyor. Kendinizi olayları hem ajanın hem de suçlunun gözünden okuyabileceğiniz entrika dolu bir romanın içinde bulacaksınız. Öncü bir solukta okunacak enfes bir aksiyon, suç ve gerilim romanı.

Steve Jackson’un Öncü romanını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 Kapat