Macera Dolu 5 Muhteşem Gençlik Kitabı

Gençler! Sizin için günlük hayatımızdaki klişeleri, kalıpları yıkan, macera ve gizem dolu en güzel 5 kitabı listeledik. Derslerinize çalışırken bir yandan da kitap okuyarak hayal gücünüzü genişletebileceğiniz, fantastik dünyalara yolculuk yapacağınız bu 5 kitaba bayılacaksınız.

  • Masallar Diyarı - (Dilek Büyüsü & Cadının Dönüşü)

Çocukluğumuzda dinlediğimiz masal kahramanlarının hayatlarının nasıl devam ettiğini hiç düşündünüz mü? Hepsi prenslerine kavuşmuş ve sonsuza dek mutlu yaşamış olabilirler mi gerçekten? Bugüne kadar okuduğumuz masallarda, “Sonsuza dek mutlu yaşamışlar” bitişinin sonrasını merak etmedik mi hiç? İşte Masallar Diyarı kitapları da tam olarak bunu anlatıyor. Masallarda kahramanlara sorulması gerekenlerin cevaplarını veriyor.

Chris Colfer'in Masallar Diyarı kitaplarını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

  • Clara'nın Yolculuğu

Bazen kendimizi bilinmezliklerin içinde bulmaktan korkarız. Bilinmezliklerin güzel bir maceraya dönüşüp dönüşmeyeceğinden emin olamayız. Peki, Clara maceraya atılmak için korkularının üstesinden gelmeyi başarabilecek mi?

Anne Fakhouri’nin Clara'nın Yolculuğu/Sezahat kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

  • Uğursuz Gece

Kocaman bir salonda, şöminenin başında toplanan misafirler sırayla korku dolu hikâyeler anlatmaya başlamışlardı. Ama o da ne? Kapıda biri vardı! Kendisine ait şeyi almak için çok uzun yolları aşıp gelmiş biri... Asıl gerilim işte şimdi başlıyordu. 

  Emma Carroll’un Uğursuz Gece kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

  • Sobe Öldün

Sobelenenin oyundan çıktığı, oyun alanının koca bir şehir olduğu, dehşet verici bir ebe sobe serüvenine davetlisiniz. Bu oyunun bazı kuralları var. Başladıktan sonra Oyun durdurulamaz. Bu, vazgeçmek için son şansın.” Sobe Öldün bilgisayar oyunlarının amacından saparak yaratacağı tehlikeleri sorgulayan ve sorgulatan bir eser. Gençlerin severek okuyacağı kitabın verdiği mesaj, olumlu insani öğeler içeriyor.

J.C. LANE’ın Sobe, Öldün romanını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 Kapat