KAMPANYALAR

  • Tüm alışverişlerde en az %25 indirim.
  • Havale/EFT yoluyla yapılan alışverişlerde %25 indirime ek olarak sepette %5 indirim.
  • Tüm setlerde %35 - %40 indirim.

 

KARGO KAMPANYALARI

  • AZALAN VE SIFIRLANAN KARGO FİYATLARI

Kargo ücreti şu anda 19,50 TL'dır. Ancak sepetinizdeki kitapların tutarı arttıkça kargo ücreti de kademeli olarak azalıyor ve sıfırlanıyor.

Sepetinizdeki ürünlerin tutarı 30 TL'nı geçince kargo fiyatı 14,63 TL'na, 50 TL'nı geçince 9,75 TL'na, 75 TL'nı geçince 4,88 TL'na düşüyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücreti alınmamaktadır. 

Not: Ödeme yöntemlerinde "Kapıda ödeme" yöntemi seçildiğinde, kargo firmaları kargo taşıma ücretinden bağımsız olarak "kapıda ödeme tahsilat hizmeti bedeli" almaktadır. Bu bedel kapıda ödemeyle yapılan alışverişlerde sabit 7,90 TL olarak yansıtılmaktadır.

 

  • KARGO ÖDEYEN KİTAPLAR

        Alışveriş tutarınızdan bağımsız olarak, sepetinizde herhangi bir kitapla birlikte  bu seçili kitaplardan biri de varsa kargo bedava. > https://www.bilgiyayinevi.com.tr/kargo-odeyen-kitaplar

 

ALIŞVERİŞ YAPTIKÇA KAZANDIRAN PUAN KAMPANYASI

        Sitemize üye olarak yapılan alışverişlerde puan kazanıyorsunuz. Bir sonraki alışverişinizde, mevcut %25 indirime ek, puanınızla orantılı olarak kazandığınız ekstra indirimi kullanabiliyorsunuz.

BİLGİ - SAHAF KAMPANYASI

Bu kampanyamızda seçili onlarca kitabımızı %70 - %80 indirimlerle sunuyoruz. https://www.bilgiyayinevi.com.tr/bilgi-sahaf

BAŞKENT KART UYGULAMASI

Başkent Kart sahibi okurlarımız alışveriş yaparken ödeme seçeneklerinde "kredi kartıyla ödeme" seçeneğini seçerek, oradan kart bilgilerini girerek alışveriş yapabilir. Başknet Kart'la yapılan alışverişlerde mevcut indirime ek olarak sepette ekstra %7 indirim uygulanacaktır.

 

Kapat