İyiliğin Kötülükle Mücadelesini Anlatan Fantastik Çocuk Romanı: Yeraltına Yolculuk

Çocuklar! Çuvaldaki Sır kitabındaki macera Yeraltına Yolculuk kitabında artarak devam ediyor. Çuvaldaki Sır kitabında tanıştığımız An Koleksiyoncusu’nun sevginin gücünü keşfettikten sonra taraf değiştirip değiştirmeyeceğini Yeraltına Yolculuk kitabında okuyacaksınız. Bakalım Pıtırcık Sokağı’ndaki mutlu anların geri gelmesi, her şeyin eski haline dönebilmesi için An Koleksiyoncusu kötülüğü yok etmeyi başarabilecek mi?

“Sevgi nefreti, iyilik kötülüğü her zaman yener.”

An Koleksiyoncusu serisinin ikinci kitabı Yeraltına Yolculuk’ta, kötülükle korkmadan savaşmak gerektiği, doğru olan yoldan ayrılmadan iyilik için mücadele etmenin önemi macera dolu bir hikâye ile anlatılıyor. Tahminlerinden çok daha kötülük dolu olan Benatar’la baş etmek zorunda kalan Pıtırcık Sokağı çocuklarının An Koleksiyoncusu’na desteği, işbirliği yapmaları ve iyilikten hiç vazgeçmemeleri heyecan dolu bir serüvene dönüşüyor. 

“Zamana ve insanlara hâkim olduğunu sanan kötülük, hangi kılığa bürünmüş olursa olsun, mutlu anılar ve dostluklar biriktirmeyi başaranların karşısında güçsüzdür.”

Yeraltına Yolculuk kitabındaki Pikkular’ın kim olduklarını, neden yerin yedi kat altında yaşadıklarını, amaçlarını okudukça hikâyenin nasıl biteceğini daha çok merak edeceksiniz. Yeraltına Yolculuk kitabındaki macera büyülü bir hikâye ile anlatılıyor. Bakış Kutlu’nun yazdığı An Koleksiyoncusu serisinin ikinci kitabı Yeraltına Yolculuk, çocukların elinden düşürmeden okuyacağı, hayal gücünü geliştiren fantastik bir roman. 

Yeraltına Yolculuk  kitabı iyilik, dayanışma ve sevgiyle her şeyin başarılabileceğini, bir işe yaramadığını düşündüğümüz bilgilerin bir gün mutlaka işimize yarayacağını anlatıyor. Bakış Kutlu'nun yazdığı Yeraltına Yolculuk çocuklara barışın önemini, asıl gücün sevgi olduğunu, kötülüğü iyilikle yenebileceğimizi anlatan aksiyon dolu, fantastik bir roman.

Bakış Kutlu’nun An Koleksiyoncusu Yeraltına Yolculuk kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 Kapat