Gençler! Okullar Açılana Kadar Ne Okusam Diye Düşünüyorsanız Bu Kitaplar Size Göre

Bugünler de evdeyiz. Bu süreçte okumak için bol bol zamanımız olacak. Siz de ne okusam diye düşünenlerdenseniz size harika kitap önerilerimiz var! 

 

 

 

 

Gizli İşler

Gençlere ders veren romanlara alternatif olan bu kitap, yalan söyleyerek aileden gizlice yapılan işlerin sonunda nasıl ortaya çıktığını eğlenceli bir şekilde anlatıyor. Sürükleyici ve eğlenceli bir gençlik romanı arıyorsanız bu kitap beklentilerinizi karşılayacak.

Meral Karamuk'un Gilzi İşler kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

Clara'nın Yolculuğu

Bazen kendimizi bilinmezliklerin içinde bulmaktan korkarız. Bilinmezliklerin güzel bir maceraya dönüşüp dönüşmeyeceğinden emin olamayız. Peki, Clara maceraya atılmak için korkularının üstesinden gelmeyi başarabilecek mi?

Anne Fakhouri’nin Clara'nın Yolculuğu / Sezahat kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

Uğursuz Gece

Kocaman bir salonda, şöminenin başında toplanan misafirler sırayla korku dolu hikâyeler anlatmaya başlamışlardı. Ama o da ne? Kapıda biri vardı! Kendisine ait şeyi almak için çok uzun yolları aşıp gelmiş biri... Asıl gerilim işte şimdi başlıyordu. 

Emma Carroll’un Uğursuz Gece kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

Sobe Öldün

Sobe Öldün bilgisayar oyunları ile akıllı saat gibi son moda teknolojik oyuncaklarımızın, kullanım amacından saparak yaratacağı tehlikeleri sorgulayan ve sorgulatan bir eser. Gençlerin severek okuyacağı kitabın verdiği mesaj, olumlu insani öğeler içeriyor.

J.C.LANE’ in “SOBE, ÖLDÜN” romanını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

Hoş Geldin On Beş Yaş

Toplumda derin izler bırakan eski bir afetin izleri, bir ailenin çok önemli sırlarını bugünlere kadar taşıyıp getirmiştir. Çözüm bekleyen sorunlar her zaman çözülebilir, yaralı yürekler sonunda sevgiyle sarılabilir mi? Güncelliği, akıcı anlatımı ile genç okurların çok beğeneceği, belki de farkında olmadan çok şey öğrenebileceği bir kitap. 

Zehra Ünüvarın Hoş Geldin On Beş Yaş kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 Kapat