Evden Çıkamadığımız Bugünlerde Okumak için Hazırladığımız En Başarılı  İş Kitapları Listemiz

Evde çalıştığımız bugünlerde kitap okumak, kendimizi geliştirmek için çok daha fazla zamanımız var. Bu süreci kendimizi geliştirerek avantaja dönüştürebiliriz. Sizin için başarılı iş kitapları listesi hazırladık. 

 

 

 

 

Aklın Mucizesi

Arzu Savaş, Zihin Haritaları kitabında birçok yöneticinin ve girişimcinin kullandığı, yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz harika bir yöntemden bahsediyor. Bilgi ve düşünceleri düzenlemek, yaratıcılığı geliştirmek için kullanılan zihin haritası, kendisine yatırım yapanların mutlaka hayatının içinde bulunması gereken bir yöntem.

Arzu Savaş'ın Aklın Mucizesi-Zihin Haritaları kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

Yöneticilik Mitleri

Yöneticilik Mitleri kitabı yazarlarından Cary Cooper en etkili insan kaynakları uzmanı seçilmiş. Financial Times yazarı Stephan Stern ile birlikte yazdıkları bu kitapta birçok yöneticilik miti detaylı olarak analiz ediliyor. Yöneticilik Mitleri, yıllardır devam ettirilen fakat artık işlevini kaybetmiş uygulamalara son verebilecek enfes bir kitap. 

Stefan Stern ve Cary Cooper'in Yöneticilik Mitleri kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile satın almak için hemen tıklayın.

 

 

 

 

 

İşyeri Mitleri

Ian MacRae ve Adrian Furnham, İşyeri Mitleri kitabında şirketinizin aleyhine olabilecek kalıpyargılar ve varsayımları lehinize çevirebilmeniz için çalışma ortamıyla ilgili otuza yakın miti değerlendiriyor. Dijitalleşmiş küresel bir çağda çalışma ortamınızın 21. yüzyılın gerekliliklerine uyum sağlaması için İşyeri Mitleri kitabı size yeni ufuklar açacak.

Ian MacRae, Adrian Furnham’nın İşyeri Mitleri kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile satın almak için hemen tıklayın.

 

 

 

 

 

Liderlik Mitleri

Yazdığı kitaplarıyla İngiliz Chartered Management Institute’dan ilk kez üç Altın Ödül alan Jo Owen liderlik yolculuğunuzda size bir yol haritası sunuyor. Liderlik Mitleri kitabı bugüne kadar okuduğunuz liderlik kitaplarından çok farklı. Kitap liderlikle ilgili kalıplaşmış düşünceleri, tek bir liderlik anlayışıyla değil, liderlikle ilgili elliden fazla miti açıklayarak yıkıyor. 

Jo Owen’in Liderlik Mitleri kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile satın almak için hemen tıklayın.

 

 

 

 

 

Yaklaşık Olarak Doğru

30 yıllık yöneticilik deneyimine sahip Securitas’ın eski CFO’su, Håkan Winberg işletme yönetimiyle ilgili temel konuları dört ana fikir açısından inceliyor ve bunların finans rakamlarıyla birlikte nasıl uygulanması gerektiğini gösteriyor. Bu fikirleri kendi işletmenizde pratiğe dökmek için Winberg’in Securitas’taki uygulamaları oldukça yol gösterici. 

Håkan Winberg’ın Yaklaşık Olarak Doğru kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 Kapat