Çocukların Hayal Gücünü Geliştiren En Güzel 5 Kitap

Derslere tüm enerjimizle başladığımız bu dönemde okurken hayal gücünüzü geliştirecek birbirinden güzel 5 kitabı sizin için listeledik. 

  • Albie Bright’ın Sayısız Dünyası

Albie Bright’ın Sayısız Dünyası kitabı, İngiltere’nin en prestijli çocuk edebiyatı ödülü olan Carnegie Madalyası adayı. Kuantum fiziğinden, Newton’un yerçekimi yasasına, vücudumuzdaki kromozomlardan paralel evrenin bilinmeyenlerine kadar karmaşık görünen bilimsel bilgileri Albie çocuklara bu kitapta anlatıyor. Çocuklar Albie’nin farklı evrenlere yolculuğuna eşlik ederken hem çok ilginç bilgiler öğrenecek hem de çok eğlenecekler. Albie Bright’ın paralel evrenlerdeki yolculuğu Geleceğe Dönüş filmi tadında. Bilimkurgu filmlerini seven tüm çocuklar bu kitaba bayılıyor.

Christopher Edge'nin Albie Bright'in Sayısız Dünyası kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile satın almak için hemen tıklayın.  

  • Erik Vogler - (Beyaz Şahın Suçları & Ölümsüz Mango Şerbeti)

Bazen arayıp bulamadığınız şey en yakınınızda; tehlike, kendinizi en güvende hissettiğiniz yerdedir. Sadece bakmayı bilmeniz gerekir. İstemeseniz de bazen olaylar sizi içine çeker, ne kadar kaçmaya çalışırsanız çalışın peşinizden gelir. Tıpkı Erik Vogler’in başına gelen tuhaf hikâyede olduğu gibi…

Beatriz Osés’in  Erik Vogler (Beyaz Şahın Suçları & Ölümsüz Mango Şerbeti) kitaplarını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Suç Dehaları - (Başlangıç & Kaçaklar)

Suç Dehaları, etrafındaki olayları keşfetmeye meraklı, sorgulayan ve sorulara cevaplar arayan maceraperest gençler için yazılmış bir roman. Şaşırtan sürprizlerle dolu, her sayfada başka kapılar açan bu romanı bir solukta okuyacaksınız.

Gordon Korman’ın Suç Dehaları  (Başlangıç & Kaçaklar) kitaplarını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 Kapat