Çocuklara Kitap Okumayı Sevdiren Armut Kafa Ailesi ile Tanışın!

Çocuklar! Şimdiye dek Armut Kafa Ailesi kadar komik bir aile ile karşılaşmadığınıza eminiz. Çocuk edebiyatının bol ödüllü yazarı Mavisel Yener’in sizler için yazdığı bu seri çok hoşunuza gidecek. Armut Kafa Ailesinin Serüvenleri’nde neler yok ki... Sihirbaz dinozor mu dersiniz, piyano çalan kedi mi yoksa ne yiyeceğini bilemeyen bir papağan mı... Bu ailenin her üyesi çok komik. Üstelik harika bir haber daha! Armut Kafa Ailesinin Serüvenleri’ndeki beş kitabın sonunu siz tamamlayacaksınız. Öykülerin nasıl bitmesini istiyorsanız hikâyeleri o şekilde sonlandırabilirsiniz. Ayrıca kitabın son sayfası boyama yapabilmeniz, harika resimler çizebilmeniz için size ayrılmış. 

Armut Kafa Ailesi sevimli mi sevimli kedileri Yuyu ve Pupu ile birlikte çok komik olaylar yaşıyorlar. Pupu’nun doğum günü partisine Havhav geldiğinde neler yapacağına çocuklar karar veriyor. Armut Kafa Ailesi’nin ikizleri eve gelen papağana çikolata, Baba Armut Kafa çorba, Anne Armut Kafa ise köfte vermeyi düşünüyor. Fakat papağanın ne yemesi gerektiğini en iyi bu kitapları okuyan çocuklar biliyor. 

Armut Kafa Ailesi’nin ikiz kardeşleri, evin pofuduk kedileri Pupu ve Yuyu kadar yaramazlar. Üstelik yaptıkları tüm bu yaramazlıkları Pupu ve Yuyu’nun üstüne atmaya çalışıyorlar. Evde neler neler olmuyor ki… Vazolar kırılıyor, Baba Armut Kafa’nın traş köpükleri etrafa saçılıyor. Bu yaramazlıkları kimin yaptığını bulmak da Sihirli Dinozor’a düşüyor. 

Armut Kafa Ailesi her çocuğun kahkahalar atarak okuyacağı eğlenceli bir ilk okuma dizisi.  Görselleri ve komik hikâyeleri ile Armut Kafa Ailesinin Serüvenleri, okuma-yazmayı yeni öğrenen çocuklara kitap okumayı sevdiriyor. Kitaptaki metinler düz yazı şeklinde değil, baloncukların içine yazıldığı için çocukların okuması kolay ve daha eğlenceli. Kitap okumanın büyülü dünyasına adım atmak için çok eğlenceli bir set.

 

Mavisel Yener’in yazdığı Armut Kafa Ailesinin Serüvenleri’ni indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneğiyle satın almak için tıklayın.Kapat