Çocuklar! Sizin İçin Harika Macera Kitaplarımız Var!

8-12 yaş için yazılmış bu macera kitaplarına çocuklar bayılacaklar. Hepsi birbirinden nefes kesici bu macera kitaplarını çocuklar çok sevecek.

 

 

 

 

Suç Dehaları Serisi

Suç Dehaları etrafındaki olayları keşfetmeye meraklı, sorgulayan ve sorulara cevaplar arayan maceraperest gençler için yazılmış bir seri.  Şaşırtan sürprizlerle dolu, her sayfada başka kapılar açan Suç Dehaları / Başlangıç ve Suç Dehaları / Kaçaklar  romanlarını bir solukta okuyacaksınız.

Gordon Korman’ın Suç Dehaları  Serisi'nin kitaplarını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sakın Açma Isırır

Sıkıcı Kent’de ailesiyle birlikte sıradan hayatına devam eden Nemo’nun hayatı kesinlikle açmaması gereken bir paket aldığında değişir. Nemo, Fred ve Ada paketten çıkan şeyi gizlemek için tüm Sıkıcı Kent sakinlerine karşı işbirliği yaparlar. Artık saklamaları gereken bir sır vardır.

Charlotte Habersack'ın yazdığı çocuklarınızı geliştirecek, eğlendirecek, okumayı sevdirecek Sakın Açma Isırır! kitabını almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

Kahraman Korkak Babam

Çocuğunuz hiç babasının korkak olduğunu düşünmüş müdür? Korkaklığı nedeniyle babasına kızan ama onun bir korkak olarak kalmasına da izin vermek istemeyen iki kardeşin macera dolu hikâyesini çocuğunuz büyük bir keyifle okuyacak.

Aşkın Güngör’ün Kahraman Korkak Babam romanını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

Dolunay Dedektifleri

Dolunay Dedektifleri Dizisi, Mavisel Yener’in en sevilen macera kitapları arasında yer alıyor. Labirenti andıran kurgusu ile polisiye türündeki bu roman dizisi, çocuklarınızın hayal gücünü besliyor, kitap okumaktan keyif almalarını sağlıyor. Çocuklarınız kitabı heyecanla okurken, bilinmezliklerle süslenmiş bir serüvende hayata dair bilgiler ediniyorlar. 

Mavisel Yenerin Dolunay Dedektifleri Serisi’ni indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

Abur Cubur Canavarı

Abur Cubur Canavarı çocukların hayal gücünü genişletiyor, onları bol bol gülümsetiyor. Abur Cubur Canavarı, çocukların kendilerinden bir şeyler bulabilecekleri bir kitap.

Aytül Akal'ın Abur Cubur Canavarı çocuk romanını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

Odamdaki Hayalet

Çocuklar, bu kitabı okurken, görünenlerin arkasındaki gerçeklerin ve bunların arasındaki bağların önemini anlayacaklar; korkularının aslında hayalden ibaret olduğunu fark edecekler. Odamdaki Hayalet  kitabı, renkli çizimleri ve akıcı kurgusuyla çocuklarınızın elinden düşmeyecek, onları okumaya teşvik edecek bir roman.

Odamdaki Hayalet çocuk romanını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

Erik Vogler Serisi

Bazen arayıp bulamadığınız şey en yakınınızda; tehlike, kendinizi en güvende hissettiğiniz yerdedir. Sadece bakmayı bilmeniz gerekir. İstemeseniz de bazen olaylar sizi içine çeker, ne kadar kaçmaya çalışırsanız çalışın peşinizden gelir. Tıpkı Erik Vogler’in başına gelen tuhaf hikâyede olduğu gibi…

Beatriz Osés'in Erik Vogler ve Beyaz Şahın SuçlarıErik Vogler ve Ölümcül Mango Şerbeti kitaplarını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Beş Benzemez 

Ödüllü yazar Aşkın Güngör’ün çocuklar için yazdığı Beş Benzemez/ Yerçekimi Hırsızı kitabı çocuklara şu mesajı veriyor:  Farklılıklarımız birbirimize zıt olduğumuzu değil, çeşitliliğimizi gösteriyor. Önemli olan farklılıklarımızın farkında olarak bu farklılıkları avantaja dönüştürmek.

Aşkın Güngör’ün Beş Benzemez-Yerçekimi Hırsızı kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

Çılgınlar Sınıfı Serisi

Mavisel Yener’in tarihsel bilgileri macera dolu bir öyküye serpiştirdiği Çılgınlar Sınıfı Serisi'ni okurken çocuklar heyecanlanacak, merak edecek, öğrenecekler. Tarihin içinde dolaşırlarken öğrendikleri yeni bilgilere şaşıracaklar.

 Mavisel Yener’in Çılgınlar Sınıfı  Serisi'nin kitaplarını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 Kapat