Çocuklar! Dünyanın En Eğlenceli Palyaço Okuluna Davetlisiniz!

Çocuk edebiyatının usta yazarı Mavisel Yener, bu kez çocukları çok eğlenceli bir yere, Palyaço Okuluna davet ediyor! Palyaço Okulunda yüz boyama, top çevirme, şaka yapma, elma şekeri hazırlama, palyaço ayakkabılarıyla yürüme dersleri var. Bu dersleri öğreten komik öğretmenler Palyaço Tahtabacak, Elma Boyaküpü bir de Karamel Hanım var. Palyaço Okulunda dünyanın en mutlu, en sevimli, rengârenk giysiler giyen, pofuduk peruklar takan öğrencileri var. 

Palyaço Okulu Serisi, çocuklara çocukları anlatıyor. Okula yeni başlayan çocukların yaşadığı/yaşayabileceği sorunları eğlenceli bir şekilde anlatarak çocukları güldürüyor. Çantasını unutanlar mı dersiniz, ödevlerini anne babalarına yaptırmaya çalışanlar mı... Bu seri, tüm bunların aslında çocukların zannettiği kadar büyük problemler olmadığını Pinpin’in başına gelen komik olaylarla anlatıyor. Palyaço Okulu, Pinpin’in yaşadığı sorunları yine çocukların kendilerinin çözmesine teşvik ediyor. Bunun için serideki kitapların sonunu çocuklar tamamlıyor, Pinpin’in ne yapması gerektiğini kitabı okuyan çocuklar ona söylüyor. 

Beş kitaptan oluşan Palyaço Okulu Serisi, okuma yazmayı yeni öğrenen miniklere okuma alışkanlığı kazandıracak kadar rengârenk, cıvıl cıvıl, bilgi dolu bir seri. Çocuklar, Palyaço Okulu Serisi’ni her gün okumak isteyecekler, Pinpin’in maceralarını tekrar tekrar okumak için can atacaklar. Çocuklar bu seriye bayılacaklar!

 

 

 

 

 

Mavisel Yener'in yazdığı Palyaço Okulu Serisi'ni indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneğiyle satın almak için tıklayın.Kapat