Çocuk Kahramanlar Dizisi

Eğer çocuğunuzun sizin zamanınızdaki roman kahramanlarını tanımasını, onların kitaplarını okumasını istiyorsanız, Bilgi Yayınevi’nin hazırladığı Çocuk Kahramanlar Dizisi tam size göre.

5 kitaplık Çocuk Kahramanlar Dizisinde neler mi var? Pinokyo, Heidi, Peter Pan, Tom Sawyer ve Robin Hood. Çocuklarınızın bu eşsiz diziyi en az sizin kadar zevkle okuyacaklarından emin olabilirsiniz.

Çocuğunuz, Heidi’nin huysuz dedesi, doğa ve can arkadaşı Peter'le olan maceralarını ilgiyle okuyacak, yalan söyledikçe burnu uzayan Pinokyo’dan dersler çıkaracak, haksızlara karşı savaşan Robin Hood’a hayranlık besleyecek, Peter Pan’la sinir bozucu peri arkadaşı Tinker Bell’in başından geçenleri öğrenip Mark Twain'ın unutulmaz başyapıtında Mississippi ırmağının kıyısında yaşayan Tom Sawyer ve arkadaşı Huckleberry Finn'in başından geçenleri bazen gülerek bazen düşünerek okuyacak.

Bilgi Yayınevi’nin yayımladığı 5 kitaplık Çocuk Kahramanlar Dizisi, çocukların kalbinde ilk okuma ateşini tutuşturmak üzere özel olarak hazırlandı. Dizinin içinde yer alan çocuk klasikleri uzmanlar tarafından seçildi.

Ünlü yazarların da çocukken okudukları kitaplardan esinlenerek yazar olmaya karar verdiklerini biliyor muydunuz? Dünyaca ünlü yazarlar, usta işi çeviriler ve harika resimler eşliğinde çocuğunuzu ilk edebiyat yolculuğuna çıkarmaya hazır mısınız?

Beş kitaptan oluşan Çocuk Kahramanlar Dizisi’ni indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneğiyle satın almak için tıklayın.

Farklı ödeme seçenekleri için aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz. 

 D&R

 İdefix

Kitapyurdu

 Sözcü Kitabevi Kapat