Bugüne Kadar Hayatınızla İlgili Büyük Bir Şüpheye Düştünüz mü?

Çocukken yapılan “Seni biz sokaktan aldık” şakaları yüzünden gece yatağa yattığında, acaba annem babam olmayabilirler mi şüphesi duymayan yoktur. Suç Dehaları kitabındaki gençler içinse durum çok farklı. Onların aileleri sandıkları kişiler aslında gerçek aileleri değil.

Peki, neden o tuhaf kasabada yaşamak zorundalar? Yaşadıkları kasabada şüphe uyandıran soruların peşine düşen gençler, kim olduklarını bilmedikleri kişiler tarafından sürekli engellenir. Çözülmesi imkânsız sırların peşine düşüp kendi gerçeklerini öğrenmek için çıkış yolu ararlar. Sonuçta hiçbir sır sonsuza dek saklanamaz!

Bugüne kadar hayatınızla ilgili büyük bir şüpheye düştünüz mü? Dolapta annenizin eski güneş gözlüğünü ararken küçük bir not buldunuz mu? Duymamanız gereken bir telefon görüşmesine kulak misafiri oldunuz mu? Okula giderken ya da arkadaşlarınızla buluşurken takip edildiğiniz, birileri tarafından gözlendiğiniz hissine kapıldınız mı? Bu duyguları yaşatmanın yanında, sizleri maceradan maceraya sürükleyecek film tadında bir kitap Suç Dehaları. Kitabı okurken kendinizi bir bilgisayar oyunun içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Satır aralarındaki ipuçlarını biriktirip bu sır dolu kasabada neler olup bittiğini anlamaya çalışacaksınız. Yeteneksiz kitabının yazarı Gordon Korman, Suç Dehaları kitabında da heyecanı tırmandırmayı başarıyor.

Gordon Korman’ın Suç Dehaları – Başlangıç  kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 Kapat