Babalar Günü’ne Özel 3 Kitap

Herkesin babası dünyanın en harika babasıdır. Her baba-çocuk ilişkisi çok özeldir. Babalar Günü’nde babalarınızı özel hissettirecek, onlarla keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak harika kitap önerilerimiz var. Okul öncesi çocuklar Benim Babam Evrenin En Harika Babası ve Babişko Serisi’ni çok eğlenerek okuyacaklar. Ortaokul çağındaki çocuklar, Kahraman Korkak Babam kitabını okurken babalarıyla olan ilişkilerini pekiştirecekler. 

Benim Babam Evrenin En Harika Babası

Babişkolarını sevenler parmak kaldırsın! Eğer babanıza kendi ellerinizle hazırladığınız bir hediye vermek isterseniz size süper bir önerimiz var. Carme Dolz’un yazdığı Esther Mendez’in muhteşem görselleriyle süslediği Benim Babam Evrenin En Harika Babası kitabı dünyanın en güçlü, en cesur, en zeki babaları ve çocukları için yazılmış bir kitap. Her sayfada babaların en güzel özelliklerini okuyabilir, bir diğer sayfaya kendi babanla yaşadığınız en komik ânın resmini çizebilirsin. Senin de baban dünyanın en sevgi dolu, en korkusuz, en komik babasıysa, sen yorulduğunda seni omzuna alıp göklere yükseltiyorsa bu kitaba bayılacaksınız. 

 Carme Dolz'un Benim Babam Evrenin En Harika Babası kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 Babişko Serisi

Babişko Serisi’nde, ebeveyn-çocuk rolleri yer değiştiriyor. Artık yaramazlık sırası babişkolarda! Çocuklar kendilerinin söyledikleri bahaneleri babalarından duyduklarında eğlenceli zaman geçirecekler. Yatağa girmeden önce uyumamak için  serzenişler, yemek zamanında oyun oynamaya devam etmek için mazeretler, sabahları okula gitmemek için bahaneler... Hepsi hem çocuklar hem de ebeveynler için çok tanıdık. Babişko Serisi, çocuklara kendileriyle keyifli bir yüzleşme şansı tanıyor. Eğlenceli anlatımı, renkli el yazıları, komik çizimleri ve diyaloglarıyla babaların çocuklarıyla keyifli zaman geçirmesini sağlayacak bir seri.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dave Hackett'in Okul Vakti Babişko çocuk kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın. 

Dave Hackett'in Uyku Vakti Babişko çocuk kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

Kahraman Korkak Babam

Babasının süper bir kahraman olduğunu düşünmeyen bir çocukla karşılaştınız mı? Onlar hayatlarımızdaki ilk kahramanlarımız. Peki, çocuğunuz hiç babasının korkak olduğunu düşünmüş müdür? Zaman zaman korkak da olsa bir babaya sahip olmanın hiç olmamasından daha iyi olduğunu düşünüp avunan Kıvırcık’ın macerasını okurken, çocuğunuz sizinle olan ilişkisinden bölümler bulacak. Babalarının aslında bir korkak değil, bir kahraman olduğunu anlayan iki kardeşin macera dolu hikâyesi çocukların babalarla daha güçlü bağlar kurmasını sağlayacak eğlenceli bir kitap. 

  Aşkın Güngör'ün Kahraman Korkak Babam  kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 Kapat