3 Muhteşem Çocuk Kitabı

Çocuklar! Okullar açıldı. Dersleri evden takip ederken okuyacağınız, içinizi ısıtacak, sizi iyi hissettirecek pırıl pırıl 3 kitabı sizin için listeledik. Kalbinize hitap eden bu kitapları okurken çok keyif alacaksınız.

Yetenek(Siz)

Hayat bazen, “Başarısızsın” diye fısıldar, tam da bir işe yaramayacağını düşündüğün zamanda başarı kapını çalar. Başarısız olduğuna inanan bir çocuğun kendini keşif yolculuğunu anlatan Yeteneksiz, çocuklarınıza ilham veren bir roman. Kitap, değerli bir birey olmak için üstün bir yeteneğin gerekmediğini, başarının yeteneklere göre belirlenemeyeceğini vurguluyor. Çocuklarınızı yüreklendirecek bir kitap.

 

Gordon Korman'ın “Yetenek(siz)” kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 Tembel Teneke

Tembel Teneke kitabı, bilgisayar başından kalkmayan, kitap okumaya direnen çocukların fikrini tamamen değiştirebilecek bir kitap. Kitap çocuklara ilham verecek mizah dolu anlatımıyla çocuklara, “Ben de oyun oynamak dışında bir şeyler yapabilirim” düşüncesini aşılayacak. Tembel Teneke, bu dünyada sadece kendimiz için yaşamadığımızı, başkalarına karşılık beklemeden yardım etmenin değerini anlatıyor. Tembel Teneke çocukların ekranlardan uzaklaşıp hayata karışmasını sağlayacak çok eğlenceli bir kitap. 

 Gordon Korman'ın Tembel Teneke kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

Gökyüzü Özlemi

Gökyüzü Özlemi, en umutsuz zamanlarda bile yaşamaktan vazgeçmemeyi hatırlatan, küçük bir kalbin kaleminden dökülen umut dolu bir hikâye. Gökyüzü Özlemi, gençlerin hiç dokunulmamış duygularını harekete geçirecek harika bir roman. 

 

S.E. Durrant'ın Gökyüzü Özlemi kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 Kapat