0-5 Yaş Çocukların Okuyabilecekleri Eğlenceli Kitaplar

Çocuğunuzla birlikte okuyabileceğiniz, onların zihinsel ve bilişsel becerilerine katkı sağlayacak 2020 yılının en rengarenk, en eğlenceli kitap listesini sizler için hazırladık.

Hayvanlar Dünyasının Sırları

Mavisel Yener’in yazdığı Hayvanlar Dünyasının Sırları kitabında çocuklar hayvanlarla ilgili birbirinden eğlenceli bilgiler öğrenecek. Çocuklar hem kimsenin bilmediği bilgiler edinecek, hem de hayvanların inanılmaz özelliklerini okudukça şaşıracak.  

Mavisel Yener’in Hayvanlar Dünyasının Sırları kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Eğer Serisi

Eğer Serisi, dünyada en çok sevilen çocuk kitabı serilerinden. New York Times Çok Satanlar listesine giren, eğlenceli resimleriyle çocukların keyifli zaman geçirmesini sağlayan Eğer Serisi, on üç dilde çocuklara ulaştı. Çocuklar Eğer Serisi ile öğrenme sürecine aktif olarak katılırken, yaramaz hayvancıkların maceralarıyla eğleniyorlar.

Laura Numeroff’un Eğer Serisi’ni indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Masallı Boyama

Ödüllü yazar Mavisel Yener’in Masallı Boyama kitabı, beş farklı masaldan oluşuyor. Mavisel Yener’in yazdığı masallar, çocuklarınızın hayal gücü ve renkli kalemleriyle canlanacak. 90’dan fazla resmi boyayarak kendi masal kitaplarını oluşturmuş olacaklar.

Mavisel Yener’in Masallı Boyama kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 Tittirikler

Tittirikler, her derste bambaşka komiklikler yapıyor, kimseye görünmeden eğlenirken okulun ne kadar güzel bir yer olduğunu keşfediyorlar. Çocuklar, okuldaki minik canavarların maceralarını okuduklarında okulun korkulmaması gereken, eğlenceli bir yer olduğunu anlıyorlar.

Aytül Akal'ın yazdığı Tittirikler Serisi’ni indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Babişko

Okul Vakti Babişko  ve Uyku Vakti Babişko  kitaplarında baba-kız arasındaki doğal ve komik diyaloglar size ve çocuğunuza çok tanıdık gelecek. Çocuksu anlatımı, renkli el yazıları, komik çizimleri ve eğlenceli diyaloglarıyla çocuklar bu kitapları tekrar tekrar okumak isteyecekler.

Dave Hackett'in Okul Vakti Babişko ve Uyku Vakit Babişko kitaplarını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Canavarlar Bile Dişlerini Fırçalar

Canavarlar Bile Dişlerini Fırçalar kitabında dişlerini fırçalamak istemeyen küçük bir kızın komik bir canavarla karşılaştıktan sonra fikrinin değişmesi anlatılıyor. Canavarlar Bile Dişlerini Fırçalar kitabı çocuğunuzun diş fırçalamaktan keyif almasını sağlayacak.

Jessica Martinello'nun Canavarlar Bile Dişlerini Fırçalar çocuk romanını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Evvel Zaman İçinde Bir Kar Fırtınasında

Sözsüz kitabın en güzel örneklerinden Evvel Zaman İçinde Bir Kar Fırtınasında kitabı çocuğunuzla özgür düşünerek keyifli zaman geçirebileceğiniz bir kitap. Kitapta karlı dağlarla çevrili bir ormanda yaşayan sevimli bir çocuk ve babasının kalpleri ısıtan görselleri var. Çizer, kitabı ebeveyn ve çocukların hayal gücüne, onların yaratıcılıklarına bırakıyor. 

Richard Johnson'ın Evvel Zaman İçinde Bir Kar Fırtınasında kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Adalı

Pulitzer ödüllü ünlü yazar Junot Diaz’ın yazıp Leo Espinosa’nın resimlediği kitap, farklı kökenlere sahip çocukların birlikte okuduğu bir sınıfı anlatıyor. Adalı sevgi, dostluk ve farklılıklarla birlikte yaşamak üzerine sıcacık bir kitap.

Junot Diaz’ın yazıp Leo Espinosa’nın resimlediği Adalı kitabı tanıtıma özel kısa bir süre için %40 indirimli! Satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

3,2,1 Fırlat!

3,2,1 Fırlat! Farklı evlerden farklı renklerde roketler ateşleniyor ve çocuklar gökkuşağının içinden geçip uzay gemileriyle gezegenleri keşfediyorlar.

Selly Unwin’in yazıp Ben Wood’un resimlediği 3, 2, 1 Fırlat! kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneğiyle satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Çocuk ve Ayı

Küçük bir çocuk bir dostu olmasını çok istermiş… Günlerden bir gün küçük bir kâğıt kayığın üstünde yazılı bir not bulduğunda, mükemmel arkadaşın bazen en beklenmedik kişi olabileceğini keşfetmiş…

Tracey Corderoyin yazdığı Çocuk ve Ayı kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneğiyle satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 Benim Annem & Benim Babam

Carme Dolz’un yazdığı Esther Mendez’in muhteşem görselleriyle süslediği Benim Annem Evrenin En Harika Annesi kitabı dünyanın en düşünceli, en komik, en sabırlı anneleri ve çocukları için yazılmış bir kitap. Benim Babam Evrenin En Harika Babası kitabı ise dünyanın en güçlü, en cesur, en zeki babaları ve çocukları için yazılmış bir kitap.

Carme Dolz'un Benim Annem Evrenin En Harika Annesi kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Carme Dolz'un Benim Babam Evrenin En Harika Babası kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile hemen satın almak için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

Hayır Diyen Şövalye

Kendilerine dışarıdan bir gözle bakan çocuklar çok eğleniyor, kendi yaptıklarına çok gülüyor. Her sayfada küçük şövalyenin “evet” mi “hayır” mı diyeceğini merak ederek kitabı okuyorlar. Hayır Diyen Şövalye çocuklara “hayır” ve “evet” demenin sınırlarını öğreten çok eğlenceli bir kitap. 

Lucy Rowland'in "Hayır!" Diyen Şövalye” kitabını indirimli fiyat ve avantajlı kargo seçeneği ile satın almak için hemen tıklayın.

 

 

 

 Kapat