%25
Suç Dehaları / Kaçaklar %20 indirimli Gordon Korman

Suç Dehaları / Kaçaklar

Liste Fiyatı : 58,00TL
İndirimli Fiyat : 43,50TL
Kazancınız : 14,50TL
Taksitli fiyat : 9 x 5,61TL
Havale/EFT ile : 41,33TL
%25
Temin süresi 1 gündür.
9789752208513
364094
Suç Dehaları / Kaçaklar
Suç Dehaları / Kaçaklar
Bilgi Yayınevi
43.50

Osiris Projesi klonları artık özgür. Fakat proje, hâlâ peşlerinde…

“Mükemmel” kasabalarından kıl payı kaçan Eli, Tori, Amber ve Malik en sonunda gerçek dünyadadır. Huzur liderlerinin suçlarını ifşa etmeye kararlı dörtlü, Osiris Projesinin kurucusu ve gizemli milyarder Tamara Dunleavy'nin izini sürmeye karar verir. Yakalanmamak için kanunları çiğneyen, izinsiz evlere, otellere ve otobüslere girip arabalar çalan klonlar, DNA'larındaki suçlulara mı dönüşüyor?

Maceralarında öğrendikleri ise her şeyi değiştirecek. Çocuklar klonlandıkları ölümcül suçluların kimliğini öğrenmek ve dünyayı gerçeğe ikna edecek kanıtlar bulmak için dosdoğru deneyin kalbine, Plastik Fabrikası'na döner. Fakat dışarıdaki dünya hiç de bekledikleri gibi çıkmaz. Karşılaştıkları yabancılar sadece soğuk değil, tehlikelidir de. Tek yanlış hamleyle doğrudan Dr. Hammerstrom'un eline düşebilir ve sonsuza dek Huzur'da tutsak kalabilirler.

Onları Jackson Hole'dan maksimum güvenlikli bir cezaevine götüren nefes kesici yolculuklarında Eli, Tori, Amber ve Malik, Osiris Projesi'ni devirmek için ellerinden geleni artlarına koymamaya kararlı.

Kapat