Çocuklarınızı Çocukluk Kahramanlarınızla Tanıştırın!

Okullar açıldı ve çocuklar yine ders kitaplarına, test kitaplarına gömülmeye başladı. Oysa bütün dünyada çocuklara arkadaşlık eden kahramanlar var. Bu kahramanlar hem onların derslerinin daha iyi olmasına yardım ediyor, hem de birlikte heyecanlı serüvenler yaşıyorlar. Dünya Çocuk Klasikleri'nin kahramanlarından bahsediyoruz. Herkes ama herkes, hiç okumayanlar bile onlar hakkında bir şeyler bilir.

Alice, Güliver, Pinokyo, Pollyanna, Heidi, Tom Sawyer, Küçük Prens, Küçük Kara Balık, Peter Pan, Robin Hood, Oz Büyücüsü, Üç Silahşörler, Oliver Twist, Tom Amca, Don kişot, Moby Dick, Küçük Kemancı, Robinson, Küçük Kadınlar

Sonra Jules Verne’in kuşaklar boyu herkesi etkileyen, bilimsel buluşlara ilham veren kitapları; Aya Yolculuk, Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, Dünyanın Merkezine Yolculuk, Balonla Beş Hafta, 80 Günde Devriâlem, İki Yıl Okul Tatili, On Beş Yaşında Bir Kaptan

Sonra yine farklı farklı ülkelerde geçen, çocukların hayal dünyasını geliştiren, birbirinden ilginç serüvenlerin yer aldığı kitaplar; Gizli Bahçe, Siyah İnci, Çocuk Kalbi, Demiryolu Çocukları, Sevgi Masalı, Siyah Lale, Monte Kristo Kontu, Mercan Adası, Define Adası, Esrarlı Ada, Püsküllü Deve, Bir Şeftali Bin Şeftali

Ve daha fazlası… Tam 48 kitap...

Sizi bu zengin dünyaya davet ediyoruz… 

Dünyanın her yerinde on yıllardır kuşaklar boyunca bütün çocuklar bu kitapları okudu, bugün de yine dünya çocukları her yerde bu kitapları okumaya devam ediyor. Çocuklarınızı, kendi çocukluk kahramanlarınızla, bütün dünyanın tanıdığı bu kahramanlarla tanıştırın. Ders kitapları dışında okunan bu kitaplar çocukların hayal gücünün, sosyal yönlerinin, düşünme yeteneklerinin gelişmesi yönünde önemli katkılar sağlıyor.

Biz de bu klasikleri çocuklarımız için çevirisinden görsellerinin çizimine, baskısına kadar her aşamasında özen göstererek hazırladık. Şimdi de herkes okuyabilsin diye özel indirimli kampanyayla sunuyoruz. Kampanyadan yararlanın, bu dünya klasikleri kütüphanenizin değişmez bir parçası olsun. 

Çocuklar; bu kitaplarla siz de dünyayı keşfedin!

Anneler, babalar, öğretmenler; çocuklarınızı, öğrencilerinizi hayatları boyunca unutamayacakları bu kitaplarla tanıştırın. Bu kitaplarla tanışmayan çocuk eksik kalır.

Toplam 48 kitaptan oluşan Dünya Çocuk Klasikleri'ni tek tek görüp incelemek ve kampanyalı fiyatlarıyla almak için buraya tıklayın.

 

 

 Kapat